WSPIERAMY
TWÓRCÓW
ZIEMI BIELSKIEJ

293206284_412178664265318_33978807493897929_n
zdjęcie biznesowe
Gmina:
Dziedziny:

O twórcy

Jestem przede wszystkim mamą z ogromną pasją tworzenia pięknych, jednocześnie funkcjonalnych produktów dla dzieci i kobiet. Posiadam wykształcenie z zakresu pedagogiki, księgowości, krawiectwa oraz projektowania, co znacząco wspomaga mnie w prowadzeniu własnego biznesu.

 

Zauważając rodzicielskie potrzeby, postanowiłam stworzyć praktyczne przedmioty dla dzieci i dorosłych, jednak w bardziej interesującej i artystycznej formie. Ponadto, każdy z moich projektów jest unikalny i niedostępny gdziekolwiek indziej. Większość pomysłów narodziła się z moich własnych doświadczeń jako matki oraz inspiracji związanych z moimi dziećmi. Wszystkie projekty przechodzą rygorystyczne testy, zarówno przede mną, jak i w mojej rodzinie. Jeśli produkt spełnia nasze oczekiwania, wprowadzam go do oferty dla moich klientów.

Moja kreatywność nie ma granic, a motto mojej marki brzmi: „Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia”. Wśród oferowanych produktów znajdują się śliniaczki, zawieszki, poduszki, organizery na spinki, ochraniacze, plecaczki oraz damskie torebki i akcesoria. Wszystkie moje prace są szyte w niewielkich nakładach, co nadaje im wyjątkowości i autentyczności.

 

Specjalizuję się również w haftowaniu komputerowym na odzieży oraz innych przedmiotach. W mojej ofercie znajdują się również gotowe produkty z możliwością personalizacji haftu, takie jak ręczniki, ściereczki czy poduszki – idealne na prezent.

Zapraszam Cię serdecznie do odkrycia świata moich wyjątkowych produktów, które łączą w sobie funkcjonalność i artystyczną wartość.

Formularz został wysłany.
Dziękujemy.
Profil twórcy pojawi się na stronie po weryfikacji przez Administratora.
Wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.
Skip to content