WSPIERAMY
TWÓRCÓW
ZIEMI BIELSKIEJ

Crepilove- Logo
Marcelina Milcz- zdjęcie profilowe
Gmina:
Dziedziny:

O twórcy

Z wykształcenia jestem księgową . Ukończyłam studia na Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw i chociaż pracowałam w zawodzie ponad 20 lat to nie jest mój świat . Ja kocham tworzyć. Kultura i sztuka jest bliska memu sercu. W tym roku rozpoczęłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Zarządzanie Kulturą i z tym wiąże swoją zawodową przyszłość , bo jak mówią zawsze jest czas i pora na zmiany , a w życiu powinno się robić to co się kocha .

Warsztaty , spotkania z Wami , zarażanie moją pasją to jest to co kocham robić. Spotkanie to tkanie , łączenie i tworzenie . To moje artystyczne motto .

Z miłości do tworzenia .

Cztery lata temu rozpoczęłam jedną z najpiękniejszych podróży życia, pełną pasji, radości i samorealizacji. Dzielę się ze światem tym, co kocham, co skradło bez reszty moje serce i czas – sztuką wykonywania kwiatów z krepiny🌺. Codziennie z ogromnym zaangażowaniem szlifuję swój warsztat, by tworzyć dla Was zachwycające, pełne miłości kwiatowe kompozycje artystyczne, ale i zarażać innych swoją miłością. I by osiągnąć dla siebie i dla Was poziom mistrzowski.  Mówi się, że każda podróż ma cel. Moja poza nim ma też misję, którą jest pielęgnowanie i kultywowanie nieco zapomnianej już, a jakże pięknej sztuki ludowej końca XVIII i początków XIX wieku – bibułkarstwa.  Moje kwiaty są realistyczne . To połączenie tradycji z nowoczesnymi trendami sztuk wizualnych. Tworzę kwiaty z dbałością o każdy najmniejszy detal aby odwzorować naturę . Prowadzę warsztaty tworzenia kwiatów. Zapraszam Was serdecznie do mojego świata .

 

Formularz został wysłany.
Dziękujemy.
Profil twórcy pojawi się na stronie po weryfikacji przez Administratora.
Wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.
Skip to content