WSPIERAMY
TWÓRCÓW
ZIEMI BIELSKIEJ

Pracownia Miedzianej Magii - logo
Natalia Antunovic - profil do bazy
Gmina:
Dziedziny:

O twórcy

MOJA DROGA ŻYCIOWA ZAWSZE ZWIĄZANA BYŁA Z RĘKODZIEŁEM.
FASCYNOWAŁY MNIE RÓŻNE TECHNIKI I Z CHĘCIĄ SIĘ UCZYŁAM, OBSERWOWAŁAM I TWORZYŁAM. SZYDEŁKOWANIE, CERAMIKA, DECOUPAGE, MAKRAMA, HAFT, MODELINA, SUTASZ, KAŻDA Z TYCH TECHNIK POCHŁANIAŁA MNIE CAŁKOWICIE LECZ NA KRÓTKI CZAS.

TRWAJĄCA JUŻ SIEDEM LAT FASCYNACJA MOŻLIWOŚCIAMI JAKIE DAJE TECHNIKA OPLATANIA DRUTU I OGROMNY GŁÓD WIEDZY POZNANIA TAJNIKÓW WYTWARZANIA BIŻUTERII MIEDZIANEJ PCHAŁY MNIE PRZEZ LATA DO PODEJMOWANIA PRÓB PRACY Z DRUTEM, OGLĄDANIA TYSIĘCY ZDJĘĆ, OBSERWACJI, SZKICOWANIA I SZUKANIA WŁASNYCH ROZWIĄZAŃ. CZUŁAM, ŻE WIREWRAPPING DAJE MI NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI TWORZENIA OD SAMEGO POCZĄTKU, REALIZACJI KREATYWNYCH WIZJI DOKŁADNIE TAKICH JAKIE MIAŁAM W WYOBRAŹNI. DĄŻENIE DO PERFEKCJI I CIĄGŁY ROZWÓJ, SZUKANIE NOWYCH ROZWIĄZAŃ TO COŚ NIEUSTANNIE MNIE FASCYNUJE W WIREWRAPPINGU. CAŁY CZAS POSZUKUJĘ NOWYCH ŚCIEŻEK I WŁASNEGO STYLU.
OD  KILKU LAT PROWADZI WARSZTATY Z TECHNIKI WIRE WRAPPING, CO MOŻE BYĆ PRZYDATNĄ INFORMACJĄ DLA ZAINTERESOWANYCH ZDOBYCIEM UMIEJĘTNOŚCI W TYM ZAKRESIE.

 

 

OD DŁUŻSZEGO CZASU JEST ZAINTERESOWANY RĘKODZIEŁEM, POCZĄWSZY OD INSPIRACJI KAMIENIEM, ZNALAZŁ PRZYSTAŃ W OCEANIE MOŻLIWOŚCI, JAKIE DAJE PRACA Z MIEDZIĄ.
Piotr Jurkiewicz
ABSOLWENT UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO NA WYDZIALE ARTYSTYCZNO-PEDAGOGICZNYM. JEST AUTOREM PRACY MAGISTERSKIEJ: „OBRAZ, ZNAK, SYSTEM”, TRAKTUJĄCEJ O ANALIZIE SEMIOTYCZNEJ W BADANIU ZNACZEŃ ZAWARTYCH W MALARSTWIE (Z KONIECZNOŚCI ZAWĘŻONEJ DO CHRZEŚCIJAŃSKIEGO KRĘGU KULTUROWEGO I W OKREŚLONYCH RAMACH CZASOWYCH). PRACA MIAŁA CHARAKTER TEORETYCZNO-APLIKACYJNY Z UWZGLĘDNIENIEM OPISU SZCZEGÓŁOWEGO. PREZENTOWANA TEMATYKA OPARTA BYŁA NA SEMIOTYCZNEJ TEORII ZNAKU I ZNACZENIA.

RÓWNOCZEŚNIE JAKO PRACA TWÓRCZA, UZYSKAŁ DYPLOM Z MALARSTWA.

ZAWODOWO OD PONAD 25 LAT ZWIĄZANY Z PROJEKTOWANIEM, GRAFIKĄ KOMPUTEROWĄ, SKŁADEM I ŁAMANIEM PUBLIKACJI ORAZ PRZYGOTOWANIEM DO DRUKU.
:

 

 

 

NA SAMYM POCZĄTKU NASZEJ TWÓRCZEJ DROGI POŁĄCZYŁA NAS MIŁOŚĆ DO MIEDZI I TRWA NIEZMIENNIE DO DZISIAJ. WSZYSTKO CO POWSTAJE W NASZEJ PRACOWNI JEST MIEDZIANE, STĄD TEŻ JEJ NAZWA PRACOWNIA MIEDZIANEJ MAGII.
W TWORZENIU CHCEMY POKAZAĆ PIĘKNO MIEDZI JAKO MATERIAŁU O DOSKONAŁYCH WALORACH ESTETYCZNYCH I PLASTYCZNYCH STĄD CAŁY CZAS POSZUKUJEMY NOWYCH TECHNIK I SPOSOBÓW ABY WYKORZYSTAĆ JEJ POTENCJAŁ.
W WYNIKU FASCYNACJI PIĘKNEM NATURY OPRAWIAMY TYLKO NATURALNE, NIEDOBARWIANE KAMIENIE, W NASZYCH PRACACH ZNAJDZIECIE TEŻ DREWNO, SZKŁO I CERAMIKĘ. NIE POSIADAMY SKOMPLIKOWANYCH URZĄDZEŃ POZWALAJĄCYCH NA WYTWARZANIE PRZEDMIOTÓW NA WIELKĄ SKALĘ. PRACUJEMY PRZEDE WSZYSTKIM RĘCZNIE WYKORZYSTUJĄC W PRACY PODSTAWOWE NARZĘDZIA JUBILERSKIE. POZWALA NAM TO OSIĄGAĆ NAJLEPSZE REZULTATY I SATYSFAKCJONUJĄCY POZIOM PRECYZJI.

Formularz został wysłany.
Dziękujemy.
Profil twórcy pojawi się na stronie po weryfikacji przez Administratora.
Wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.
Skip to content